O firmě AUTOGALERIE VITVAR

Autogalerie VITVAR s.r.o. je tradiční prodejce vozů Peugeot a KIA pro region Jičín, Nová Paka, Vrchlabí, Jilemnice, Lomnice nad Popelkou a Hořice.

Nabízíme vám své sedmnáctileté zkušenosti v oblasti prodejních, finančních a servisních služeb. Zabýváme se zejména prodejem referentských a předváděcích vozů Peugeot, ale zprostředkujeme vám i prodej nových, ojetých a referenčních vozů, a to nejen značky Peugeot, ale i KIA a Citroën.

NOVINKA- Neautorizovaný servis

V současné době nabízíme novou službu, a to jak stálým, tak i novým zákazníkům. Jedná se o neautorizovaný servis všech značek, které se na našem trhu s ojetými vozy vyskytují.

Velkou předností zmíněného servisu je nižší cena, jelikož v ní nejsou zahrnuty požadavky zastoupení značky, které výrazně zvyšují cenu za práci i originální náhradní díly.

Montáž LPG systémů

Dalším odvětvím, kterým se naše firma zabývá, jsou  přestavby na LPG vozů všech značek v regionu Jičín, Hořice, Nová Paka, Vrchlabí, Jilemnice, Lomnice nad Popelkou, Lázně Bělohrad a dalších městech v okolí.

Provádíme montáž LPG systémů pro vozy značek:

ALFA ROMEO, AUDI BMW, CHEVROLET, CHRYSLER, CITROEN, DACIA, DAEWOO, DAIHATSU, FIAT, Ford, HONDA, HYUNDAI, ISUZU, IVECO, JAGUAR, JEEP, KIA, LADA, LANCIA, LAND ROVER, LEXUS,MAZDA, MERCEDES BENZ, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, PONTIAC, PORSCHE, RENAULT, ROVER, SAAB, SEAT, SMART, SSANGYONG, SUBARU, SUZUKI, ŠKODA, TOYOTA, VOLKSWAGEN, VOLVO.

 

Náhradní díly

Dále vám nabízíme obchod s náhradními díly pro značky vozů:

ALFA ROMEO, AUDI BMW, CHEVROLET, CHRYSLER, CITROEN, DACIA, DAEWOO, DAIHATSU, FIAT, Ford, HONDA, HYUNDAI, ISUZU, IVECO, JAGUAR, JEEP, KIA, LADA, LANCIA, LAND ROVER, LEXUS,MAZDA, MERCEDES BENZ, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, PONTIAC, PORSCHE, RENAULT, ROVER, SAAB, SEAT, SMART, SSANGYONG, SUBARU, SUZUKI, ŠKODA, TOYOTA, VOLKSWAGEN, VOLVO.

 

Sortiment zboží a služeb

Nabízíme akumulárory, výfuky, brzdové kotouče a brzdové destičky, tlumiče, výměny olejů a veškerou pravidelnou údržbu vozů, měření geometrie náprav, opravy a údržby klimatizace. Můžete využít náš pneuservis Nová Paka, který vám poskytne opravu, montáž, vyvážení či prodej nových plechových a hliníkových AL ráfků a kol pro region Jičín, Nová Paka, Hořice, Vrchlabí, Jilemnice, Lomnice nad Popelkou.

LPG

LPG

Průměrná cena v čr
16,50 Kč/litr

AUTOGALERIE VITVAR s.r.o.

Krkonošská 330, 509 01 Nová Paka
IČ: 64824241, DIČ: CZ64824241

© 2006-2017 Autogalerie Vitvar
vyrobil C.I.S Complete Internet Services s.r.o.